Odbori u Skupštini APV od 2012. do 2016. godine

Odbor za pitanja ustavno-pravnog položaja Pokrajine

PrezimeImeFunkcija
Berić Predrag Član
Budakov Pavle Član
Vrebalov Milivoj Član
Galić Vladimir Član
Zečević Ivana Član
Zlokolica Slobodan Zamenik predsednika
Kolar Robert Član
Nazarčić Stevica Član
Pastor Ištvan Predsednik
Paunović Goran Član
Ristivojević Branislav Član

Odbor za saradnju sa odborima Narodne skupštine u ostvarivanju nadležnosti Pokrajine

PrezimeImeFunkcija
Avramov Gavra Član
Borović Nenad Predsednik
Bubnjević Srboljub Član
Ginculj Predrag Član
Grmuša Aleksandar Član
Žiroš-Jankelić Aniko Član
Jovanov Milenko Član
Kuzmanović Radomir Član
Marton Aleksandar Član
Čavić Lazar Član

Odbor za propise

PrezimeImeFunkcija
Galić Vladimir Član
Egereši Šandor Član
Zlokolica Slobodan Član
Keresteš Dejan Član
Lekić Stojanka Član
Marić Marko Zamenik predsednika
Nazarčić Stevica Predsednik
Salak Igor Član
Simović Strahinja Član
Filipović Branislav Član

Odbor za privredu

PrezimeImeFunkcija
Bjelić-Francuski Vesna Član
Vulin Dragan Predsednik
Galić Vladimir Član
Lazarević Života Član
Počuč Pavle Član
Rac Slavko Član
Travica Bogdan Član
Ćosić Ilija Član
Crnogorac Željko Član
Čavić Lazar Član
Šibul Miloš Član

Odbor za poljoprivredu

PrezimeImeFunkcija
Babić Milenko Član
Bađok Darko Član
Borović Nenad Član
Bohuš Jan Zamenik predsednika
Damjanov Branislav Član
Kovačić Daniel Član
Paći Lajoš Član
Soro Vladimir Član
Tobiaš Jožef Član
Tomić Ladislav Predsednik
Šibul Miloš Član

Odbor za urbanizam, prostorno planiranje i zaštitu životne sredine

PrezimeImeFunkcija
Avramov Gavra Član
Balašević Jelena Zamenik predsednika
Inđić Dušan Član
Lalić Nataša Član
Nežić Tihomir Član
Salak Igor Član
Selaković Svetlana Član
Tintor Stojan Predsednik
Tišma Jovan Član
Ćuk Milan Član
Ugrčić Ilić Vera Član

Odbor za budžet i finansije

PrezimeImeFunkcija
Bjelić-Francuski Vesna Član
Grmuša Aleksandar Član
Zloh Martin Predsednik
Jaramazović Nikola Član
Jovanović Zoran Član
Laban Bogdan Član
Lazarov Jovan Zamenik predsednika
Milosavljević Ljubiša Član
Simović Strahinja Član
Ujhelji Akoš Član
Filipović Branislav Član

Odbor za obrazovanje, nauku, kulturu, omladinu i sport

PrezimeImeFunkcija
Balašević Jelena Član
Belić Branislava Član
Berić Predrag Član
Zubac Pero Član
Jeličić Zoran Član
Kavai Sabolč Član
Kuzmanović Radomir Član
Marton Aleksandar Zamenik predsednika
Milošević Dragana Član
Seleši Đenđi Predsednik
Ćosić Ilija Član

Odbor za zdravstvo, socijalnu politiku i rad

PrezimeImeFunkcija
Biro Ištvan Član
Bolinovska Sofija Član
Višnjevac Danilo Član
Vrcelj Živko Član
Žiroš-Jankelić Aniko Član
Janić Jovan Član
Lalić Nikola Član
Latković Goran Predsednik
Matejin Predrag Član
Paljov Adam Član
Rastović Dragan Član

Odbor za demografsku politiku i društvenu brigu o deci

PrezimeImeFunkcija
Bolinovska Sofija Član
Višnjevac Danilo Član
Vojinović Ilija Član
Vrcelj Živko Zamenik predsednika
Žiroš-Jankelić Aniko Član
Zubac Pero Član
Kavai Sabolč Član
Latković Goran Član
Milić Ivana Predsednik
Selaković Svetlana Član
Stratijev Savka Član

Odbor za informisanje

PrezimeImeFunkcija
Andrejić Petar Član
Bodrožić Nada Član
Dokmanović Tanja Član
Zobenica Damir Član
Jakovljev Dušan Predsednik
Kandić Uroš Član
Kolar Robert Član
Matarić Mata Član
Pelt Ilona Član
Santo Robert Zamenik predsednika
Tomanova Makanova Ana Član

Odbor za predstavke i predloge

PrezimeImeFunkcija
Gagić Miloš Član
Ginculj Predrag Član
Gonđa Goran Predsednik
Zečević Ivana Član
Zubac Pero Član
Janić Jovan Član
Marić Marko Član
Milić Ivana Član
Parać Slavko Zamenik predsednika
Soro Vladimir Član
Homanov Saša Član

Odbor za organizaciju uprave i lokalnu samoupravu

PrezimeImeFunkcija
Amižić Predrag Član
Vrebalov Milivoj Član
Zobenica Damir Član
Kandić Uroš Član
Mijić Predrag Zamenik predsednika
Parać Slavko Predsednik
Pelt Ilona Član
Počuč Pavle Član
Svirčević Sava Član
Tišma Jovan Član
Cvetanović Predrag Član

Odbor za administrativna i mandatna pitanja

PrezimeImeFunkcija
Avramov Gavra Član
Bubnjević Srboljub Član
Vlaisavljević Milan Član
Jakovljev Dušan Član
Krstonošić Veljko Član
Lazarević Života Član
Lazarov Jovan Član
Marković Živko Član
Nežić Tihomir Član
Santo Robert Predsednik
Ujhelji Akoš Član

Odbor za utvrđivanje istovetnosti pokrajinskih propisa na jezicima u službenoj upotrebi

PrezimeImeFunkcija
Andrejić Petar Predsednik
Vukoje Darko Član
Zloh Martin Član
Jovanov Milenko Član
Nastić Živko Zamenik predsednika
Paljov Adam Član
Rajnović Evetović Laura Član
Rac Slavko Član
Tot Tamaš Član
Ćuk Milan Član
Ungur Danijel Član

Odbor za bezbednost

PrezimeImeFunkcija
Biro Ištvan Član
Bohuš Jan Član
Vlaisavljević Milan Član
Egereši Šandor Zamenik predsednika
Kutić Bore Član
Paunović Goran Član
Svirčević Sava Član
Sedlarević Maja Član
Tot Tamaš Član
Cvetanović Predrag Član
Španović Miroslav Predsednik

Odbor za privatizaciju

PrezimeImeFunkcija
Vulin Dragan Član
Grmuša Aleksandar Član
Damjanov Branislav Član
Inđić Dušan Član
Jaramazović Nikola Član
Jeličić Zoran Član
Marić Marko Član
Matarić Mata Predsednik
Milosavljević Ljubiša Zamenik predsednika
Rac Slavko Član
Ujhelji Akoš Član

Odbor za nacionalnu ravnopravnost

PrezimeImeFunkcija
Gonđa Goran Član
Jakovljev Dušan Član
Jovanović Zoran Član
Kovač Tinde Član
Kutić Bore Predsednik
Matarić Mata Član
Meneši Kristina Član
Parać Slavko Član
Rajnović Evetović Laura Član
Santo Robert Član
Seleši Đenđi Član
Stratijev Savka Član
Tobiaš Jožef Član
Ungur Danijel Član
Španović Miroslav Član

Odbor za evropske integracije i međuregionalnu saradnju

PrezimeImeFunkcija
Babić Milenko Član
Belić Branislava Član
Vrebalov Milivoj Član
Kolar Robert Član
Krstonošić Veljko Član
Lukić-Petrović Svetlana Član
Marković Živko Zamenik predsednika
Milićević Đorđe Član
Sedlarević Maja Predsednik
Tomanova Makanova Ana Član
Tomić Ladislav Član

Odbor za ravnopravnost polova

PrezimeImeFunkcija
Bodrožić Nada Član
Vojinović Ilija Član
Vukoje Darko Član
Gonđa Goran Član
Dokmanović Tanja Član
Zečević Ivana Član
Kovač Tinde Član
Lalić Nataša Član
Lekić Stojanka Predsednik
Seleši Đenđi Zamenik predsednika
Ugrčić Ilić Vera Član